Dom

Lead Food Chemical Corporation Limited Informacje kontaktowe

Lead Food Chemical Corporation Limited

Adres : Pokój 527-529 Bld A, Yadutianyuan Mansion, No.158 Tianyuanxilu, Jiangning District, Nanjing, Jiangsu, Chiny
Czas pracy : 9:00-17:30(czas Pekinie)
telefon służbowy : 86-25-52102934(Czas pracy)   86--15852940965(niedziałające czas)
Faks : 86-025-52102935
Skontaktuj się z nami :
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Osoba kontaktowa : Ms. Fanny Zhao
Stanowisko : sales Manager
telefon służbowy : +86-13813986098
E-mail : fanny@sinophosphates.com
Osoba kontaktowa : Mr. Tony Ji
Stanowisko : sales manager
telefon służbowy : 86-13382099595
E-mail : tony@sinophosphates.com
Osoba kontaktowa : Ms. Amy Ding
Stanowisko : salesman
telefon służbowy : 86-15852940965
E-mail : amy@sinophosphates.com
Osoba kontaktowa : Ms. Lee Peng
Stanowisko : salesman
telefon służbowy : 86-13851686031
E-mail : lee@sinophosphates.com
Osoba kontaktowa : Ms. Lisa
Stanowisko : salesman
telefon służbowy : 86-025-52102934
E-mail : lisa@sinophosphates.com
Osoba kontaktowa : Ms. Angela You
Stanowisko : salesman
telefon służbowy : 86-025-52102934
E-mail : angela@sinophosphates.com
Szczegóły kontaktu
Lead Food Chemical Corporation Limited

Osoba kontaktowa: Ms. Fanny Zhao

Tel: +86-13813986098

Faks: 86-025-52102935

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas